Kalender
-
V. 47
Aktivitet StartSlut#Ansvariga-
20 måndag
-
21 tisdag
-
22 onsdag
-
Workshop 1: Löpteknik med elitrehab
17:30
ons
35
Ola Jodal
-
Workshop 1: Löpteknik med elitrehab
17:30
ons
35
Ola Jodal
-
23 torsdag
-
Ungdomarnas Natt-KM
5
Göteborg-Majorna OK
-
Träningsläger Jönköping
16:00
sön
49
Christian Tingström
Viktoria Ernstsson
-
Ungdomsträning, U-natt-KM
18:00
39
Lotta Falk
-
Ungdomarnas Natt-KM
5
Göteborg-Majorna OK
-
24 fredag
-
Träningsläger Jönköping
16:00
sön
49
Christian Tingström
Viktoria Ernstsson
-
Träningsläger Jönköping
16:00
sön
49
Christian Tingström
-
25 lördag
-
Träningsläger Jönköping
16:00
sön
49
Christian Tingström
Viktoria Ernstsson
-
Skytteläger SÄVSJÖ
sön
0
Desiré Rex
Frida Wallström
-
GOF-U avslutning, Landehofstugan
15:00
sön
0
GOF-ledare
-
Träningsläger Jönköping
16:00
sön
49
Christian Tingström
-
26 söndag
-
Träningsläger Jönköping
16:00
sön
49
Christian Tingström
Viktoria Ernstsson
-
Skytteläger SÄVSJÖ
sön
0
Desiré Rex
Frida Wallström
-
GOF-U avslutning, Landehofstugan
15:00
sön
0
GOF-ledare
-
Herkules Stuglopp
0
FK Herkules
-
Träningsläger Jönköping
16:00
sön
49
Christian Tingström
-
-
V. 48
Aktivitet StartSlut#Ansvariga-
27 måndag
-
28 tisdag
-
29 onsdag
-
Workshop 2 i löpteknik med elitrehab
17:30
ons
30
Ola Jodal
-
Workshop 2 i löpteknik med elitrehab
17:30
ons
30
Ola Jodal
-
30 torsdag
-
Närnatt Cup, etapp 4
0
Göteborgs OF
-
Veteran-OL Tolereds AIK
10:30
0
Gudrun Broman
-
GOF Natt-cup (gemensam avresa)
18:00
16
Lerums SOK
-
Ungdom, närnatt-cup, Sisjön
19:00
0
Lotta Falk
-
Närnatt Cup, etapp 4
0
Göteborgs OF
-
01 fredag
-
02 lördag
-
03 söndag
-
Stugloppet 2017
10:00
sön
41
Mikael Kuhlin
-
Stugloppet 2017
10:00
sön
41
Mikael Kuhlin
-
-
V. 49
Aktivitet StartSlut#Ansvariga-
04 måndag
-
05 tisdag
-
06 onsdag
-
Workshop 3: Löpteknik med elitrehab
17:30
ons
24
Ola Jodal
-
Workshop 3: Löpteknik med elitrehab
17:30
ons
24
Ola Jodal
-
07 torsdag
-
08 fredag
-
Elitsamling: Klättring
17
Lagbyggegruppen
-
Stugan uthyrd
08:00
fre
0
Mats Gustafsson
-
Elitsamling: Klättring
17
Lagbyggegruppen
-
09 lördag
-
GMOK elitsamling
30
Viktor Stensson
-
SM Sport Vintercup #1
0
Mats Jodal
-
GMOK-U möte
12:00
0
Lotta Falk
-
GMOK Elitfest
19:00
19
Jonas Merz
Måns Östman
-
GMOK elitsamling
30
Viktor Stensson
-
10 söndag
-
Nattorientering
0
Martin Ahlberger
-
Långpass
09:30
19
Martin Ivarsson
-
Nattorientering
0
Martin Ahlberger
-
Länkar
- Feed
- Aktivitetslista
Filter
ATM - 121244 -