Kalender
-
V. 40
Aktivitet StartSlut#Ansvariga-
01 måndag
-
02 tisdag
-
03 onsdag
-
04 torsdag
-
Veteran-OL OK Skogshjortarna
10:00
0
Gudrun Broman
-
Ungdomsträning
17:30
45
Lisa Engelke
-
Barnträning
17:45
tor
0
Hanna Persson
-
GBG Teknik + Bredd/Motion
18:00
15
Göteborgs OF
-
Veteran-OL OK Skogshjortarna
10:00
0
Gudrun Broman
-
05 fredag
-
25-mannaresan
13:30
sön
133
Christian Tingström
Elisabeth Strandhagen
Anders Spånér
-
25-mannaresan
13:30
sön
133
Christian Tingström
-
06 lördag
-
25-mannaresan
13:30
sön
133
Christian Tingström
Elisabeth Strandhagen
Anders Spånér
-
25-mannamiddagen
18:30
lör
89
Christian Tingström
Elisabeth Strandhagen
Anders Spånér
-
25-mannaresan
13:30
sön
133
Christian Tingström
-
07 söndag
-
25-mannaresan
13:30
sön
133
Christian Tingström
Elisabeth Strandhagen
Anders Spånér
-
25-mannaresan
13:30
sön
133
Christian Tingström
-
-
V. 41
Aktivitet StartSlut#Ansvariga-
08 måndag
-
09 tisdag
-
10 onsdag
-
11 torsdag
-
Läger Norge
sön
5
Jonas Merz
-
GOF NattCup Etapp 1
0
Göteborgs OF
-
Närnatt Cup, etapp 1
0
Göteborgs OF
-
Barnträning
17:45
tor
0
Hanna Persson
-
Läger Norge
sön
5
Jonas Merz
-
12 fredag
-
Läger Norge
sön
5
Jonas Merz
-
Läger Norge
sön
5
Jonas Merz
-
13 lördag
-
14 söndag
-
Läger Norge
sön
5
Jonas Merz
-
Fräknefejden
0
Ljungskile FK
-
Vimpel- och ev. tältansv. Ljungskile
0
Hedda Bergqvist Kringstad
-
Läger Norge
sön
5
Jonas Merz
-
-
V. 42
Aktivitet StartSlut#Ansvariga-
15 måndag
-
16 tisdag
-
65+ Träning Skatås
0
Gudrun Broman
-
Finding Lights (Motions-OL)
0
OK Skogshjortarna
-
Mat
56
Joakim Eliasson
Philip Persson
-
Intervaller
18:00
3
Jonas Merz
Henrik Håkansson
Viktor Runnby
-
65+ Träning Skatås
0
Gudrun Broman
-
17 onsdag
-
Lilla EK
17:30
0
Mats Jodal
-
Lilla EK
17:30
0
Mats Jodal
-
18 torsdag
-
Närnatt Cup, etapp 2
0
Göteborgs OF
-
Veteran-OL Tolereds AIK (bytt m IK Uven)
10:30
0
Gudrun Broman
-
GOF NattCup Etapp 2 (samåkning)
17:50
15
Göteborgs OF
Henrik Håkansson
-
Närnatt Cup, etapp 2
0
Göteborgs OF
-
19 fredag
-
20 lördag
-
Höststafetten - nu med lag
21
IFK Göteborg Orientering
-
Varbergsträffen PreO
0
FK Friskus-Varberg
-
Höststafetten - nu med lag
21
IFK Göteborg Orientering
-
21 söndag
-
GMOK:s Höstmedel
0
Göteborg-Majorna OK
-
PreO, Öppet DM Halland
0
FK Friskus-Varberg
-
GMOK:s Höstmedel
0
Göteborg-Majorna OK
-
Länkar
- Feed
- Aktivitetslista
Filter
ATM - 121244 -