Kalender
-
V. 16
Aktivitet StartSlut#Ansvariga-
16 måndag
-
Städansvariga denna vecka
0
Kerstin Wadman
Jennie Runesson
-
O-meeting möte
18:00
mån
0
Asgeir Edvardsen
-
Styrelsemöte
18:00
0
Mats Jodal
-
Städansvariga denna vecka
0
Kerstin Wadman
-
17 tisdag
-
Mat
53
Daniel Martinsson
Lilian Forsgren
-
65+ träning, Skatås
0
Gudrun Broman
-
Intervaller
18:00
5
Henrik Håkansson
Jonas Merz
Viktor Runnby
-
10-milasamling
20:00
tis
0
Elitkommittén
-
Mat
53
Daniel Martinsson
-
18 onsdag
-
10-mila träning
ons
62
Fredrik Larsson
-
Stugan uthyrd
16:30
ons
0
Stig Dahlgren
-
GOF-träing 13-16 år
18:00
0
Cathrine Davidson
-
10-mila träning
ons
62
Fredrik Larsson
-
19 torsdag
-
20 fredag
-
SM, natt med Swedish League, #5
0
IK Hakarpspojkarna
-
SM, natt med Swedish League, #5
0
IK Hakarpspojkarna
-
21 lördag
-
22 söndag
-
-
V. 17
Aktivitet StartSlut#Ansvariga-
23 måndag
-
24 tisdag
-
25 onsdag
-
Sprintstafett-OL
11:00
0
Sussi Barkholt
-
Föräldrainfo OL-minikurs
19:00
ons
0
Hanna Persson
-
Sprintstafett-OL
11:00
0
Sussi Barkholt
-
26 torsdag
-
27 fredag
-
10-mila precamp
10:00
fre
19
Ola Jodal
Andreas Persson
-
Intensivkurs
14:00
sön
0
Patrik Falk
Jennie Bengtsson
Christer Borg
-
10-mila precamp
10:00
fre
19
Ola Jodal
-
28 lördag
-
Intensivkurs
14:00
sön
0
Patrik Falk
Jennie Bengtsson
Christer Borg
-
Intensivkurs
14:00
sön
0
Patrik Falk
-
29 söndag
-
Intensivkurs
14:00
sön
0
Patrik Falk
Jennie Bengtsson
Christer Borg
-
Ymers vårtävling-inställd
0
IK Ymer
-
Värst i Herrsta
0
Herrestads AIF
-
Vimpel- och ev. tältansv. söndag
0
Hans Garmer
-
Intensivkurs
14:00
sön
0
Patrik Falk
-
-
V. 18
Aktivitet StartSlut#Ansvariga-
30 måndag
-
01 tisdag
-
Mat
18
Andrew Lago
Ulf Sundin
-
Vårserien Etapp 1
0
Göteborgs OF
-
Intervaller
18:00
3
Jonas Merz
Henrik Håkansson
Viktor Runnby
-
Mat
18
Andrew Lago
-
02 onsdag
-
Sprintcup 2018, etapp 1
0
Göteborg-Majorna OK
-
Motionsorientering Skatås
0
IFK Göteborg Orientering
-
Stugan är uthyrd
16:30
ons
0
Stig Dahlgren
-
Sprintcup 2018, etapp 1
0
Göteborg-Majorna OK
-
03 torsdag
-
Veteran-OL IF Marin Väst
0
Gudrun Broman
-
Veteran-OL
0
IF Marin Väst
-
Motionsorientering Kåsjön
0
Sävedalens AIK
-
Tränarråd barn 6-8 år
17:00
tor
0
Hanna Persson
-
GMOK-Barn (6-8 år)
17:45
0
Hanna Persson
Oskar Ekberg
Anders Axenborg
Lotta Rosén Solmeus
-
Ungdomsträning - riktning
18:00
26
Cathrine Davidson
-
GMOK-träning teknik riktning
18:00
0
Malin Årebäck
-
Veteran-OL IF Marin Väst
0
Gudrun Broman
-
04 fredag
-
05 lördag
-
Gällstads medel
0
Gällstadbygdens SOK
-
Skärmenträffen
0
OK Skärmen
-
Vårserien Etapp 2
0
Göteborgs OF
-
Vimpel- och ev. tältansv. Lör-sön
0
Elisabeth Rosén
Kenneth Rosén
-
Gällstads medel
0
Gällstadbygdens SOK
-
06 söndag
-
Ulricehamns OK
0
Ulricehamns OK
-
Vimpel- och ev. tältansv. Lör-sön
0
Elisabeth Rosén
Kenneth Rosén
-
Teknikträning
10:00
18
Henrik Håkansson
-
Ulricehamns OK
0
Ulricehamns OK
-
Länkar
- Feed
- Aktivitetslista
Filter
ATM - 121244 -