Ungdomsträning 8-15+

Samling GMOK-stugan, Skatås. Nattorientering av medeldistanskaraktär, vi övar bl a på riktningsförändringar och finorientering.

Vi kommer att göra tydliga uppdelningar i mindre grupper om max 8 personer/grupp. Det är nu extra viktigt att följa ledarnas instruktioner för att vi ska kunna fortsätta ha roliga torsdagsträningar året ut. Välkomna!

 

Skapad:2020-09-21 22:28 av Andreas Persson
Redigerad:2020-11-24 12:40 av Åsa N

Kategorier

Kommentarer

Kommentera Anmäl till aktivitet

  • Joel Davidsson 26 nov 17:08
    Avanmälan känner sig hängig
  • Iris Käck 26 nov 08:30
    Kommer med förälder
  • Freja Nilsson 25 nov 20:22
  • Arvid Lanne 25 nov 18:30
  • Viola Leuchovius 25 nov 17:52
  • Hilma Axelsson 25 nov 13:53
    Avanmälan, förkyld.
  • Anton Duvemar 25 nov 11:16
  • Selma Engelke 25 nov 08:40
  • Lisa Engelke 25 nov 08:40
  • Jonna Jodal-Göthfors 25 nov 07:44
    Ursäkta sen anmälan
  • Johan Rosén 24 nov 23:48
  • Alexander Rosén 24 nov 23:48
  • Signe Axelsson 24 nov 23:30
  • Hilma Axelsson 24 nov 23:30
  • Kristoffer Sideby 24 nov 23:16
  • Amanda Sideby 24 nov 23:16
  • Anders Axenborg 24 nov 22:22
    Anders Axenborg
  • Ludvig Axenborg 24 nov 22:22
    Ludvig Axenborg
  • Palle Zetterstrand 24 nov 20:35
  • Arvid Zetterstrand 24 nov 20:35
  • Hedvig Laag 24 nov 20:14
  • Hugo T 24 nov 19:18
    8-10 år
  • Hugo T 24 nov 19:17
  • Saga Karlsson 24 nov 18:16
  • Vincent Duphorn 24 nov 14:23
  • Linnea Westfeldt 24 nov 13:23
  • Anders Westfeldt 24 nov 13:23
  • Åsa Nordberg 24 nov 12:41
  • Hanna P 24 nov 09:31
  • Elsa P 24 nov 09:31
  • Nils Frid 24 nov 08:54
  • Waldemar Chiaussa 23 nov 22:01
  • Lotta Rosén 23 nov 21:28
  • Ella Rosén 23 nov 21:28
  • Ludwig Rosén 23 nov 21:28
  • Wilma Rosén 23 nov 21:28
  • Alma Davidsson 23 nov 19:14
  • Matilda Börjesson 23 nov 18:05
  • Maximilian Sjöberg 23 nov 17:43
  • Jonas Sjöberg 23 nov 17:43
  • Joel Davidsson 23 nov 14:41
  • Anne Farbrot 23 nov 13:08
  • Ebbe olsson ljungblad 23 nov 12:38
  • Tilda Gustafsson 23 nov 12:36
  • David Gustafsson 23 nov 12:36
  • Ingvar Lilja 23 nov 12:02
  • Arvid Lilja 23 nov 12:02
  • Esmeralda Winroth 23 nov 11:36
  • Axel Persson 23 nov 09:29
  • Andreas Persson 23 nov 09:29
  • Ivan Magnusson 23 nov 08:31
  • Filip Valentin 23 nov 07:19
  • Ola Leire 22 nov 21:12
  • Jonas Leire 22 nov 21:12
  • Darian McCoy 22 nov 18:13

Information

  • Typ Träning
  • Start 2020-11-26 18:00
  • Slut 2020-11-26 19:30
  • Sista anmälan 2020-11-24

Klasser

Visa Namn Distans Tid #
Ledare 13
Uppföljare 0
8-10 18
11-12 12
13-14 7
15+ 2
Kryssa ur alla klasser för att visa alla anmälningar
ATM - 121244