Ungdomsträning 9-15
Ungdomsträning för 9-15åringar, samling kl18 vid GMOK-stugan, Skatås. Vi tränar på att slå om fokus från enkel orientering till kontrollplock.
Skapad:2020-11-01 17:52 av Andreas Persson
Redigerad:2020-11-01 20:09 av Andreas Persson
Kategorier
Kommentarer
Kommentera Anmäl till aktivitet
- Filip Valentin 10 nov 19:17 Efteranmälan - 13-14
- Ture Sjölund 05 nov 10:57Avanmälan pga sjukdom 9-10 år
- Leo Kallin 05 nov 10:16 Efteranmälan - 13-14Ursäkta att anmälan kommer så sent.
- Viola Leuchovius 05 nov 07:04 Efteranmälan - 13-14
- Arvid Lilja 05 nov 07:04 Efteranmälan - 9-10
- Ingvar Lilja 05 nov 07:04 Efteranmälan - Ledare
- Sofia Gustafsson 04 nov 22:40 Efteranmälan - 13-14
- Freja nilsson 04 nov 20:49 Efteranmälan - 13-14
- Vincent Duphorn 04 nov 17:22 Efteranmälan - 11-12
- Levi Mourao 04 nov 09:19 Efteranmälan - 9-10
- Arvid Lanne 04 nov 06:19 Efteranmälan - 11-12
- Jennifer Davidson 03 nov 21:16 Anmälan - Ledare
- Anton Duvemar 03 nov 20:32 Anmälan - 13-14
- Filip Valentin 03 nov 20:12 Anmälan - 13-14
- Alexander Rosén 03 nov 20:08 Anmälan - 9-10
- Johan Rosen 03 nov 20:08 Anmälan - Ledare
- Jonna Jodal-Göthfors 03 nov 20:06 Anmälan - 9-10
- Ebbe Olsson Ljungblad 03 nov 19:56 Anmälan - 11-12
- Alma Davidsson 03 nov 18:36 Anmälan - 9-10
- Ture Sjölund 03 nov 18:16 Anmälan - 9-10
- Ivan Magnusson 03 nov 16:49 Anmälan - 15
- Maximilian Sjöberg 03 nov 15:05 Anmälan - 9-10
- Jonas Sjöberg 03 nov 15:05 Anmälan - Ledare
- Ella Rosén 03 nov 10:44 Anmälan - 9-10
- Lotta Rosén 03 nov 10:44 Anmälan - Ledare
- Ludwig Rosén 03 nov 10:44 Anmälan - 13-14
- Wilma Rosén 03 nov 10:44 Anmälan - 11-12
- Joel Davidsson 03 nov 10:40 Anmälan - 11-12
- Nils Frid 03 nov 10:40 Anmälan - 9-10
- Esmeralda Winroth 03 nov 10:00 Anmälan - 9-10
- Linnea Westfeldt 03 nov 08:34 Anmälan - 11-12
- Anders Westfeldt 03 nov 08:34 Anmälan - Ledare
- Olle Uddenberg 03 nov 06:53 Anmälan - 9-10
- Alfred Uddenberg 03 nov 06:53 Anmälan - 9-10
- Anne Farbrot 03 nov 06:36 Anmälan - Ledare
- Lisa Engelke 02 nov 22:12 Anmälan - Ledare
- Selma Engelke 02 nov 22:11 Anmälan - 11-12
- Axel Persson 02 nov 19:00 Anmälan - 11-12
- Elsa Persson 02 nov 19:00 Anmälan - 9-10
- Hanna Persson 02 nov 19:00 Anmälan - Ledare
- Andreas Persson 02 nov 19:00 Anmälan - Ledare
- Saga Karlsson 02 nov 18:21 Anmälan9år
- Benjamin Olmarker 02 nov 14:40 Anmälan
- Hilma Axelsson 02 nov 14:02 AnmälanD12
- Signe Axelsson 02 nov 14:02 AnmälanD14
- Tilda Gustafsson 02 nov 13:40 AnmälanD10
- David Gustafsson 02 nov 13:40 AnmälanH10
- Arvid Zetterstrand 02 nov 13:12 Anmälan9 år
- Palle Zetterstrand 02 nov 13:12 AnmälanLedare
- Kristoffer Sideby 02 nov 09:59 AnmälanLedare
- Amanda Sideby 02 nov 09:59 AnmälanD12
- Waldemar Chiaussa 02 nov 08:51 Anmälan
Information
- Typ Träning
- Start 2020-11-05 18:00
- Slut 2020-11-05 19:30
- Sista anmälan 2020-11-03
Ansvariga
Klasser
Visa | Namn | Distans | Tid | # |
---|---|---|---|---|
9-10 | 13 | |||
11-12 | 8 | |||
13-14 | 8 | |||
15 | 1 | |||
Ledare | 10 |
Länkar
ATM - 121244